šicí stroje Brother

Domácí šicí stroje BROTHER patří k nejrozšířenějším a nejvyhledávanějším strojům na světovém trhu. O tom svědčí počet prodaných více než 40 miliónů kusů. Výroba je pod stoprocentní kontrolou kvalifikovaných odborníků mateřské firmy Brother.

 
 
 

Domácí šicí stroj se nekupujete na jeden rok, proto se nelze zaměřit pouze na podezřele nízkou cenu, kterou zcela jistě doprovází v mnoha případech i chabé vnitřní zpracování. Při nákupu domácího šicího stroje vždy pečlivě zvažte všechny argumenty, včetně servisního zázemí firmy, spolehlivosti dodávek náhradních dílů, délky záruční doby, ochoty a schopnosti pracovníků firmy správně vám při nákupu poradit. Nekupujete přece krabici do skříně, ale chcete mít doma spolehlivý a moderní šicí stroj, který vám bude dlouhodobě sloužit a přinášet radost.

OBJEDNÁVKY:  Kurzy šití - Iveta Zajíčková, +420 724 206 072, iveta@kurzysiti.cz - záruční doba na stroj 3 roky.

Přihlášení na kurz

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Kurzy šití - Iveta Zajíčková - učebny Praha, Brno, Ostrava, Příbram kurzy pro jednotlivce i skupiny, indiviudální programy na pracovišti , oděvní návrhářství, zastoupení firmy Brother, partneři IKEA, Benefit Plus, Sodexo.

+420 724 206 072
Střední průmyslová škola oděvní Praha, 29 let praxe v oboru
iveta@kurzysiti.cz